🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 777 DesignJet Maintenance Cartridge
HP 777 DesignJet Maintenance Cartridge
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 777 DesignJet Maintenance CartridgeSkladem 3 ks1 998 Kč/ ks1 651 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Údržbová kazeta HP 777 DesignJet
Parametry
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 440 x 355 x 190 mm |
|---|---|
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 17.32 x 13.98 x 7.48 in |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 440 x 355 x 190 mm |
| Hmotnost | cca 3 250 g |
| Hmotnost balení | cca 4 000 g |
| Hmotnost balení | ~8.82 lb |
| Hmotnost palety | cca 1223 kg |
| Hmotnost palety | ~2696.25 lb |
| Množství na paletě | 256 |
| Počet vrstev v paletě | 2 |
| Záruka | Záruka trvá do data „konce záruky“ nebo do doby, kdy je dosaženo limitu použití, na které se vztahuje záruka, podle toho, co nastane dříve. |
| Obsah balení | Kazeta pro údržbu |








