🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 777 DesignJet Printhead
HP 777 DesignJet Printhead
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 777 DesignJet PrintheadSkladem 7 ks3 823 Kč/ ks3 159 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Tisková hlava HP 777 DesignJet
Parametry
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 146,8 x 131,4 x 27,7 mm |
|---|---|
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 5.78 x 5.17 x 1.09 in |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 146,8 x 131,4 x 27,7 mm |
| Hmotnost | cca 82 g |
| Hmotnost balení | cca 107 g |
| Hmotnost balení | ~0.24 lb |
| Hmotnost palety | cca 266,84 kg |
| Hmotnost palety | ~588.28 lb |
| Množství na paletě | 1920 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Záruka | Záruka trvá do data „konce záruky“ nebo do doby, kdy je dosaženo limitu použití, na které se vztahuje záruka, podle toho, co nastane dříve. |
| Obsah balení | Tisková hlava |








