🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 903XL High Yield Cyan Original Ink Cartridge (825 pages)
HP 903XL High Yield Cyan Original Ink Cartridge (825 pages)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 903XL High Yield Cyan Original Ink Cartridge (825 pages)Skladem 23 ks623 Kč/ ks515 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
HP 903XL Azurová originální inkoustová kazeta s vysokou výtěžností
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Azurová |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 8,7 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 9 ml |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 750 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na řadě tiskáren HP OfficeJet Pro 6860. Přibližná průměrná výtěžnost neseparované (azurové/purpurové/žluté) kazety podle normy ISO/IEC 24711 nebo metodiky testování HP a při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 5 až 45 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 106 x 23 x 113,5 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 106 x 23 x 113,5 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 040 mm |
| Hmotnost | ~0,02 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,04 kg |
| Hmotnost balení | ~0.09 lb |
| Hmotnost palety | 183,86 kg |
| Množství na paletě | 3360 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Záruka | Na inkoustové kazety a tiskové hlavy HP se během záruční doby poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |









