🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 924 CMYK Original Ink Cartridge 4-Pack
HP 924 CMYK Original Ink Cartridge 4-Pack
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 924 CMYK Original Ink Cartridge 4-PackSkladem 7 ks1 488 Kč/ ks1 230 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Čtyřbalení originálních inkoustových kazet HP 924 CMYK
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, azurová, purpurová, žlutá |
|---|---|
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 12.5 ml (black), 6 ml (cyan), 6 ml (magenta), 5.5 ml (yellow) |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 70°C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5 až 80 % RV |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 114,8 x 23,9 x 100,1 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 4.52 x 0.94 x 3.94 in |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 124 x 38 x 160 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 104 mm |
| Rozměry palety | 47.24 x 31.49 x 43.46 in |
| Hmotnost balení | cca 0,138 kg |
| Hmotnost balení | ~0.304 lb |
| Hmotnost palety | 166,04 kg |
| Hmotnost palety | 366 lb |
| Množství na paletě | 960 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Záruka | Na inkoustové kazety a tiskové hlavy HP se během záruční doby poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | 4 inkoustové kazety |








