🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 937e EvoMore Yellow Original Ink Cartridge (1,650 pages)
HP 937e EvoMore Yellow Original Ink Cartridge (1,650 pages)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 937e EvoMore Yellow Original Ink Cartridge (1,650 pages)Skladem 17 ks1 223 Kč/ ks1 011 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Žlutá originální inkoustová kazeta HP 937e EvoMore
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Žlutá |
|---|---|
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 20 ml |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 1 650 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno v zařízení řady HP Officejet Pro 9100. Přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti jsou k dispozici na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 0 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5 až 80 % RV |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 114,8 x 23,9 x 100,1 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 4.52 x 0.94 x 3.94 in |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 114,8 x 23,9 x 100,1 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 016 x 1 219,2 x 1 333,5 mm |
| Rozměry palety | 40 x 48 x 52.5 in |
| Hmotnost | cca 0,04 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,05 kg |
| Hmotnost balení | ~0.12 lb |
| Hmotnost palety | 288,2 kg |
| Hmotnost palety | 634.9 lb |
| Množství na paletě | 4224 |
| Počet vrstev v paletě | 11 |
| Záruka | Na inkoustové kazety a tiskové hlavy HP se během záruční doby poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | 1 kazeta |








