  4. Philips MT 27" 27B2N3500J - 2560x1440,IPS,120Hz,2xHDMI,DP,USBhub,Repro,Pivot
Philips MT 27" 27B2N3500J - 2560x1440,IPS,120Hz,2xHDMI,DP,USBhub,Repro,Pivot
Použití:Kancelářský; Rozlišení displeje:2560x1440; Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Pivot, Nastavitelná výška, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:HDMI, DP; Rozhraní výstup:USB-Type B, 3,5 mm Jack, U celý popis
Dostupnost
Skladem 1 ks
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:sde-1681316
EAN kód:8721038002294
Výrobce:Philips
Hlídat cenu / dostupnost
  • Kompletní specifikace
  • Hodnocení 0
    Skladem 1 ks
    / ks
Kompletní specifikace
Technologie širokého sledování IPS LED přináší přesný obraz i barvy
Křišťálově čistý obraz na displeji s rozlišením Quad HD 2560 x 1440 pixelů
Obnovovací frekvence 120 Hz pro mimořádně plynulý obraz
Pro hry a vysokou kvalitu videa požadujete displej s mimořádně plynulým obrazem bez prodlevy. Tento displej Philips aktualizuje obrazovku až 120krát za sekundu – mnohem rychleji než standardní displej. Nižší snímková frekvence může způsobit, že nepřátelé jakoby poskakují po obrazovce z jednoho místa na druhé a stávají se z nich obtížně zasáhnutelné cíle. Obnovovací frekvence 120 Hz vám poskytne důležité chybějící snímky, které zajistí mimořádně plynulý pohyb nepřátel, takže je můžete snadno zaměřit.
Vestavěné stereo reproduktory pro multimédia
Menší únava očí díky technologii Flicker-free
Certifikace Eyesafe s ochranou proti modrému světlu a barevnou přesností
Technologie SoftBlue: pro pohodlné sledování
SmartErgoBase umožňuje ergonomická nastavení navržená pro uživatele
Synchronizace Smart Link: přizpůsobí druhou obrazovku primárnímu displeji
Specifikace
Obraz/displej
Velikost panelu68,6 cm (27")
Poměr stran16:9
Typ LCD paneluTechnologie IPS
Typ podsvíceníSystém W-LED
Rozteč obrazových bodů0,2331 x 0,2331 mm
Jas350 cd/m2
Barevnost displeje16,7 milionu (true 8-bit)
Barevný gamut (typicky)sRGB 125 %, NTSC 114 %
Kontrastní poměr (typický)1500:1
SmartContrast50 000 000:1
Reakční doba (typická)4 ms (šedá-šedá)
Úhel sledování178o (H) / 178o (V) @ C/R > 10
Vylepšení obrazuSmartImage
Maximální rozlišení2 560 x 1 440 při 120 Hz
Oblast sledování596,74 (H) x 335,66 (V) mm
Snímková frekvence30–190 kHz (H) / 48–120 Hz (V)
Technologie sRGBAno
SoftBlueAno
Bez blikáníAno
Hustota pixelů109 PPI
Režim LowBlueAno
Povrch obrazovkyAntireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
EasyReadAno
Adaptive syncAno
EyeSafeAno
Synchronizace Smart LinkPouze při použití jako sekundární monitor
Možnosti připojení
Vstup signáluHDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.2 x 1
Vstup synchronizaceSamostatná synchronizace, Funkce Sync on Green
Vstup/výstup audiaVýstup audio
Připojení HDCPHDCP 1.4 (HDMI / DisplayPort), HDCP 2.2 (HDMI/DisplayPort)
Pohodlí
Vestavěné reproduktory2 x 2 W
Kompatibilita se stand. Plug & PlayDDC/CI, Mac OS, sRGB, Windows 11 / 10
Pohodlí uživateleSmartImage, Vstup, Jas, Nabídka, Zapnuto/Vypnuto
Další výhodyZámek Kensington, Držák standardu VESA (100 x 100 mm)
Ovládací softwarefunkce SmartControl
Podstavec
Nastavení výšky150 mm
Čep-/+ 90 stupňů
Otočný+/- 180 stupeň
Sklopné provedení-5/30 stupeň
Napájení
Režim ECO16,2 W (typ.)
NapájeníVestavěné, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
Režim vypnuto0,3 W (typ.)
Zapnuto21,7 W (typ.) (metoda testování EnergyStar)
Pohotovostní režim0,3 W (typ.)
Indikátor napájení LEDProvoz – bílá, Pohotovostní režim – bílá (blikající)
Značka energetické třídyD
Rozměry
Balení v mm (Š x V x H)730 x 445 x 139 mm
Výrobek bez stojanu (mm)615 x 361 x 46 mm
Výrobek se stojanem (max. výška)615 x 540 x 229 mm
Hmotnost
Výrobek s obalem (kg)9,12 kg
Výrobek se stojanem (kg)6,23 kg
Výrobek bez stojanu (kg)4,56 kg
Provozní podmínky
Nadmořská výškaProvoz: +3 658 m, mimo provoz: +12 192 m
Rozsah teplot (provozní)0 °C až 40 °C
Relativní vlhkost20 %–80 %
Rozsah teplot (skladovací)-20 °C až 60 °C
MTBF (demonstrováno)70 000 hodin (bez podsvícení)
Udržitelnost
Životní prostředí a energieEnergy Star, EPEAT, RoHS
Recyklované plasty85 %
Recyklovatelnost obalů100 %