🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Klávesnice
- TRUST klávesnice PRIMO, membránová, USB, CZ/SK
TRUST klávesnice PRIMO, membránová, USB, CZ/SK
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST klávesnice PRIMO, membránová, USB, CZ/SKSkladem 99 ks280 Kč/ ks232 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Klávesnica Primo
Klávesnica plnej veľkosti s tichými klávesmi a konštrukciou odolnou proti poliatiu
- Klávesnica plnej veľkosti pre optimálnu efektivitu a produktivitu
- Tiché písanie, aby ste nerušili rodinu alebo kolegov
- Konštrukcia odolná proti rozliatiu na ochranu pred tekutinami
- 1.dĺžka kábla 8 m; umiestnite klávesnicu kdekoľvek na stole
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| kľúčová technológia | Membrána |
| výška hlavného výrobku | 30 mm |
| Šírka hlavného výrobku | 449 mm |
| Hĺbka hlavného výrobku | 148 mm |
| Celková hmotnosť | 488 g |
| Hmotnosť hlavnej jednotky | 464 g |
| Klávesnica plnej veľkosti | Áno |
| Ergonomický dizajn | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové pripojenie |
| Dĺžka kábla hlavný kábel | 180 cm |
| Bluetooth | Nie |
| Verzia USB | 2.0 |
| Typ konektora | USB-A samec |
| Funkcie | |
| Odolnosť proti rozliatiu | áno |
| Tiché klávesy | Nie |
| Podpora zápästia | Nie |
| Hry | |
| Navrhnuté na hranie hier | nie |
| Osvetlenie | |
| Podsvietenie | nie |
| charakteristika | |
| rozloženie klávesnice | QWERTY |
| Kompatibilita | |
| Kompatibilné softvérové platformy | Windows |
| Kompatibilné typy zariadení | prenosný počítač, pc |
| kontrola | |
| Numerická klávesnica | Áno |
| Trackpad | Nie |
| Pragramovateľné kľúče | Nie |
| Špeciálne kľúče | Nie |
| Počet kľúčov | 104 |
| Životnosť kľúča | 5000000 lisov |
| Ukazovatele | Caps-lock, Zámok posúvania, Num-lock |
| vstup | |
| zdroj energie | USB |
| Napájací adaptér | |
| Napájací adaptér je súčasťou balenia | nie |
.
Další návrhy












