🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Klávesnice
- TRUST klávesnice PRIMO, membránová, USB, DE
TRUST klávesnice PRIMO, membránová, USB, DE
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST klávesnice PRIMO, membránová, USB, DESkladem 16 ks364 Kč/ ks301 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust Primo klávesnice
Klávesnice plné velikosti s měkkým úhozem a odolným proti polití

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Technologie kláves | Membránová |
| Vlastnosti | |
| Tiché klávesy | Ano |
| Vnitřní paměť | Ne |
| Odolný proti rozlití | Ano |
| Klávesy | |
| Počet kláves | 104 |
| Numerická klávesnice | Ano |
| Macro klávesy | Ne |
| Programovatelné klávesy | Ne |
| Připojení | |
| Typ připojení | Drátové |
| USB verze | 2.0 |
| Délka kabelu | 180 cm |
| Kompatibilita | |
| Zařízení | PC, laptop |
| Operační systém | Windows |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 148 x 449 x 30 mm |
| Váha | 488 g |
Další návrhy












