🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- TRUST myš Bayo II Ergonomická vertikální myš, Bezdrátová, černá
TRUST myš Bayo II Ergonomická vertikální myš, Bezdrátová, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST myš Bayo II Ergonomická vertikální myš, Bezdrátová, černáSkladem 54 ks1 022 Kč/ ks845 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust Bayo II
Ergonomická bezdrátová myš s optimálním vertikálním úhlem pro snížení namáhání zápěstí
Dopřejte si náskok pro dosud nejproduktivnější pracovní den s Bayo II. Bezdrátové, je snadné jej používat kdykoli a kdekoli; a nabízí optimální úhel 57 stupňů pro uvedení paže do přirozené polohy pro větší pohodlí a menší námahu.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutí | Ano |
| Vertikální úhel | 57° |
| Klouzavé podložky | UPE |
| Software | Ne |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | 800 - 2.400 |
| Typ senzoru | Optický |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 6 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ne |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové RF 2.4GHz |
| Bluetooth | Ne |
| USB | 1.1, 2.0, 3.0 |
| Napájení | USB-C Kabel |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 120 x 77 x 73 mm |
| Váha | 115 g |
Další návrhy










