🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- TRUST myš Bayo II Ergonomická vertikální myš, USB, bílá
TRUST myš Bayo II Ergonomická vertikální myš, USB, bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST myš Bayo II Ergonomická vertikální myš, USB, bíláSkladem 20 ks669 Kč/ ks553 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust Bayo II
Získejte více radosti ze svého pracovního dne s Bayo II. Tato myš s optimálním úhlem 57 stupňů byla ergonomicky navržena tak, aby vaše paže a zápěstí byly v nejpohodlnější, přirozené poloze pro šťastnější práci.
Pohybujte se přesně díky tlačítku pro výběr rychlosti této myši. Díky možnosti přepínat mezi 800–2400 DPI upravte rychlost kurzoru tak, aby co nejlépe vyhovovala jakékoli úloze, kterou řešíte.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutí | Ano |
| Vertikální úhel | 57° |
| Klouzavé podložky | UPE |
| Software | Ne |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | 800 - 2.400 |
| Typ senzoru | Optický |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 6 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ne |
| Připojení | |
| Typ připojení | Drátové |
| Bluetooth | Ne |
| USB | 1.1, 2.0, 3.0 |
| Délka kabelu | 150 cm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 120 x 77 x 73 mm |
| Váha | 121 g |
Další návrhy













