🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- TRUST myš GXT 109P FELOX Gaming Mouse, optická, USB, růžová
TRUST myš GXT 109P FELOX Gaming Mouse, optická, USB, růžová
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST myš GXT 109P FELOX Gaming Mouse, optická, USB, růžováSkladem 97 ks420 Kč/ ks347 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
TRUST Herní myš GXT 109P FELOX
Podsvícená herní myš s programovatelnými tlačítky
Svou vlastní rychlostí
Ať už hrajete jakkoli, Felox jde s vaším proudem. S nastavitelnou rychlostí mezi 200-6400 DPI najděte perfektní rychlost, která bude vyhovovat vašemu hraní. Pojďme!

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutí | Ne |
| Vnitřní paměť | Ne |
| Software | Ano |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| Maximální DPI | 6400 |
| Typ senzoru | Optický |
| Zrychlení | 20 G |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky/leváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 6 |
| Programovatelné tlačítka | Ano |
| Macro tlačítka | Ne |
| Připojení | |
| Typ připojení | Drátové |
| Bluetooth | Ne |
| USB | 2.0 |
| Délka kabelu | 150 cm |
| Osvětlení | |
| Světla | Ano |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 42 x 70 x 131 mm |
| Váha | 102 g |
Další návrhy












