🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- TRUST Myš GXT 113 Felox, Drátová USB, RGB, černá
TRUST Myš GXT 113 Felox, Drátová USB, RGB, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST Myš GXT 113 Felox, Drátová USB, RGB, černáSkladem 99 ks420 Kč/ ks347 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust GXT 113 Felox
Vynikněte nad ostatními s podsvícenou herní myší Felox. Díky jedinečnému vícebarevnému LED krytu a třem přizpůsobitelným nastavením vám tato myš umožní rozsvítit vaše zařízení a hrát ve velkém stylu, abyste si užili dosud nejlepší herní zážitek.
Získejte plnou kontrolu nad každou hrou díky šesti citlivým tlačítkům a nastavitelnému DPI (200–6400). Díky extra dlouhému kabelu USB-A o délce 1,5 m můžete hrát i z větší vzdálenosti, což z této myši dělá nejlepší herní myš pro všechna vaše herní dobrodružství.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutí | Ne |
| Software | Ano |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | Až 6400 |
| Typ senzoru | Optický |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky/leváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 6 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ano |
| Podsvícení | |
| Podsvícení myši | RGB |
| Připojení | |
| Typ připojení | Drátové USB |
| Verze USB | 2.0 |
| Délka kabelu | 150 cm |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows |
| Velikost a Váha | |
| Velikost myši | 131 x 70 x 42 mm |
| Váha myši | 102 g |
Další návrhy











