🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- TRUST Myš GXT 121 Felox+, Drátová USB, RGB, černá
TRUST Myš GXT 121 Felox+, Drátová USB, RGB, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST Myš GXT 121 Felox+, Drátová USB, RGB, černáSkladem 56 ks698 Kč/ ks577 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
TRUST GXT 121 Felox+
Trust GXT 121 Felox+ je stylová a výkonná herní myš s RGB podsvícením, která kombinuje vysoké rozlišení senzoru až 10 000 DPI, rychlou odezvu a programovatelné tlačítka, takže ti poskytne přesnou kontrolu a přizpůsobení přesně podle herního stylu. Díky ergonomickému tvaru, nastavitelnému DPI, barevnému osvětlení a dlouhému opletenému kabelu je ideální volbou pro hráče, kteří chtějí spojit pohodlí, výkon a atraktivní design i při delších herních seancích.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutí | Ne |
| Klouzavé podložky | UPE |
| Software | Ano |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | Až 10 000 |
| Typ senzoru | Optický |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 6 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ano |
| Podsvícení | |
| Podsvícení myši | RGB |
| Připojení | |
| Typ připojení | Drátové |
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| Verze USB | 2.0 |
| Délka kabelu | 180 cm |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows |
| Velikost a Váha | |
| Velikost myši | 131 x 70 x 42 mm |
| Váha myši | 102 g |
Další návrhy











