🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- TRUST Myš GXT 122 Felox+, Bezdrátová, RGB, černá
TRUST Myš GXT 122 Felox+, Bezdrátová, RGB, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST Myš GXT 122 Felox+, Bezdrátová, RGB, černáSkladem 45 ks767 Kč/ ks634 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
TRUST GXT 122 Felox+
Trust GXT 122 Felox+ je výkonná bezdrátová herní myš navržená pro hráče, kteří chtějí kombinovat flexibilitu, přesnost a moderní design. Disponuje optickým senzorem s až 12 000 DPI pro rychlou a precizní reakci v každé hře a duální bezdrátovou konektivitou – můžeš snadno přepínat mezi ultra-nízkolatenčním 2,4 GHz připojením a Bluetooth.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutí | Ne |
| Klouzavé podložky | UPE |
| Software | Ano |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | Až 10 000 |
| Typ senzoru | Optický |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 7 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ano |
| Podsvícení | |
| Podsvícení myši | RGB |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové |
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Verze USB | 2.0 |
| Délka kabelu | 150 cm |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows, MacOS |
| Velikost a Váha | |
| Velikost myši | 131 x 70 x 42 mm |
| Váha myši | 92 g |
Další návrhy












