🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- TRUST myš GXT 922 YBAR Gaming Mouse, optická, USB, černá
TRUST myš GXT 922 YBAR Gaming Mouse, optická, USB, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST myš GXT 922 YBAR Gaming Mouse, optická, USB, černáSkladem 7 ks559 Kč/ ks462 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
TRUST Herní myš GXT 922 YBAR
Herní myš s rozlišením 7200 DPI a plným RGB LED osvětlením
Hrajte po svém
Herní myš Trust GXT 922 YBAR je o rychlosti a přesnosti, umožňuje vám nastavit rozlišení mezi 200-7200 DPI, abyste mohli hrát podle svého.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutí | Ne |
| Vnitřní paměť | Ano |
| Kluzné podložky | UPE |
| Software | Ano |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | 200 - 7200 |
| Typ senzoru | Optický |
| Zrychlení | 20 G |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 6 |
| Programovatelné tlačítka | Ano |
| Programování maker | Ano |
| Připojení | |
| Typ připojení | Drátové |
| Bluetooth | Ne |
| USB-A | 2.0 |
| Délka hlavního kabelu | 210 cm |
| Osvětlení | |
| Světla | Ano, Plně RGB |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 41 x 69 x 124 mm |
| Váha | 95 g |
Další návrhy













