🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- TRUST myš GXT 923W YBAR Gaming Wireless Mouse, optická, USB, bílá
TRUST myš GXT 923W YBAR Gaming Wireless Mouse, optická, USB, bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST myš GXT 923W YBAR Gaming Wireless Mouse, optická, USB, bíláSkladem 3 ks698 Kč/ ks577 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
TRUST Herní bezdrátová myš GXT 923W YBAR
Bezdrátová herní myš s plným RGB LED osvětlením a výdrží baterie 50 hodin
Nikdy nezůstávejte pozadu
Dny podprůměrného hraní jsou pryč – s bezdrátovým připojením Ybar s nízkou latencí si užijete hraní bez zpoždění a úplnou svobodu pohybu, abyste mohli hrát, kde chcete a jak chcete.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Šetření energie | Ano |
| Tiché kliknutí | Ne |
| Vnitřní paměť | Ano |
| Software | Ano |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| Maximální DPI | 7200 |
| Typ senzoru | Optický |
| Zrychlení | 15 G |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 6 |
| Programovatelné tlačítka | Ano |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové |
| Bluetooth | Ne |
| USB-A | 2.0 |
| Bezdrátový protokol | RF 2.4GHz |
| Vzdálenost | 10 m |
| Osvětlení | |
| Světla | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 40 x 68 x 142 mm |
| Váha | 96 g |
Další návrhy












