🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- TRUST myš GXT925 Redex II Gaming Mouse, optická, RGB, černá
TRUST myš GXT925 Redex II Gaming Mouse, optická, RGB, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST myš GXT925 Redex II Gaming Mouse, optická, RGB, černáSkladem 10 ks675 Kč/ ks558 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust GXT 925 REDEX II
Lehká herní myš s plně nastavitelným RGB osvětlením
Neohrabané myši jsou venku, ty lehké jsou uvnitř. Redex II vážící pouhých 82 g zajišťuje, že vás při hraní nebude stahovat žádná váha, takže se budete cítit pohodlně a budete vždy připraveni na další zápas.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutí | Ano |
| Klouzavé podložky | Teflon |
| Software | Ano |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | 200 - 10 000 |
| Typ senzoru | Optický |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 6 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ne |
| Připojení | |
| Typ připojení | Drátové |
| Bluetooth | Ne |
| USB | 2.0 |
| Délka kabelu | 180 cm |
| LED | |
| Typ LED | RGB |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 125 x 63 x 41 mm |
| Váha | 110 g |
Další návrhy











