🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- TRUST myš GXT927 Redex+ Gaming Mouse, Bezdrátová, optická, RGB, černá
TRUST myš GXT927 Redex+ Gaming Mouse, Bezdrátová, optická, RGB, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST myš GXT927 Redex+ Gaming Mouse, Bezdrátová, optická, RGB, černáSkladem 1 ks1 278 Kč/ ks1 056 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust GXT 927 Redex+
Vysoce výkonná bezdrátová herní myš s plně nastavitelným RGB osvětlením

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutí | Ne |
| Vnitřní paměť | Ano |
| Klouzavé podložky | Teflon |
| Software | Ano |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | 100 - 25 600 DPi |
| Typ senzoru | Lasorový |
| Senzor | PAW3370 |
| Zrychlení | 50 G |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 6 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ano |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové RF 2.4 GHz/Drátové |
| Bluetooth | Ne |
| USB | 2.0 |
| Délka kabelu | 160 cm |
| LED | |
| Typ LED | RGB |
| Nastavitelnost | Ano |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 125 x 63 x 41 mm |
| Váha | 129 g |
Další návrhy













