🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- TRUST myš Mydo tichá bezdrátová myš, optická, USB, černá
TRUST myš Mydo tichá bezdrátová myš, optická, USB, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST myš Mydo tichá bezdrátová myš, optická, USB, černáSkladem 25 ks447 Kč/ ks370 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
TRUST Mydo tichá bezdrátová myš
Pohodlná bezdrátová myš s pokročilými tichými tlačítky

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Šetření energie | Ano |
| Tiché kliknutí | Ano |
| Klouzavé podložky | UPE |
| Software | Ne |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | 1000, 1400, 1800 dpi |
| Typ senzoru | Optický |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky/leváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 4 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ne |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové |
| Bluetooth | Ne |
| USB | 2.0 |
| Bezdrátové protokoly | RF 2,4 GHz |
| Bezdrátový dosah | 10 m |
| USB přijímač součástí | Ano |
| USB přijímač je možné uložit | Ne |
| Napájení | |
| Baterie jsou součástí balení | Ano |
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie (AA, AAA atd.) | AA |
| Výdrž baterie | 6 měsíců |
| Výkon bezdrátového přenosu | 1 mW |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 35 x 70 x 104 mm |
| Váha | 84 g |
Další návrhy











