🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- TRUST Myš OZAA+, Bezdrátová, černá
TRUST Myš OZAA+, Bezdrátová, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST Myš OZAA+, Bezdrátová, černáSkladem 26 ks1 278 Kč/ ks1 056 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust Ozaa+
Vysoce přesná bezdrátová myš s připojením pro více zařízení, tichými tlačítky a dvěma rolovacími kolečky

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutí | Ano |
| Klouzavé podložky | UPE |
| Software | Ano |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | 800 - 3.200 DPI |
| Typ senzoru | Optický |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 6 |
| Programovatelné tlačítka | Ano |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové 2.4GHz / Bluetooth |
| USB | 1.1, 2.0, 3.0 |
| Napájení | |
| Typ napájení | Přes USB-C Kabel |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 120 x 80 x 46 mm |
| Váha | 104 g |
Další návrhy













