🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- TRUST Myš Seron Hyperscroll Slim, Bezdrátová, modrá
TRUST Myš Seron Hyperscroll Slim, Bezdrátová, modrá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST Myš Seron Hyperscroll Slim, Bezdrátová, modráSkladem 17 ks698 Kč/ ks577 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
TRUST Seron Hyperscroll Slim
Trust Seron Hyperscroll Slim je štíhlá bezdrátová myš, která přináší plynulé rolování i všestranné připojení pro každodenní práci i multitasking. Díky prémiovému kolečku hyperscroll zvládneš rychle a přesně navigovat jak dlouhé dokumenty, tak webové stránky, zatímco multi-wireless technologie umožňuje bezproblémově přepínat mezi dvěma Bluetooth zařízeními, 2,4 GHz USB-C přijímačem nebo USB-A adaptérem, který je součástí balení.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutí | Ano |
| Klouzavé podložky | Teflon |
| Software | Ne |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | Až 3 200 |
| Typ senzoru | Optický |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky i leváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 7 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ne |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové |
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Typ konektoru | USB-C, USB-A |
| Verze USB | 2.0 |
| Délka kabelu | 90 cm |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows, MacOS, Chrome OS |
| Velikost a Váha | |
| Velikost myši | 111 x 62 x 36 mm |
| Váha myši | 85 g |
Další návrhy













