🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- TRUST Myš Sura, Bezdrátová RF 2.4GHz, černá
TRUST Myš Sura, Bezdrátová RF 2.4GHz, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST Myš Sura, Bezdrátová RF 2.4GHz, černáSkladem 20 ks447 Kč/ ks370 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust myš Sura
Bezdrátová myš s pohodlným designem, perfektně se hodí pro všechny druhy práce
S pohodlným designem, dvěma tlačítky pro palec a kovovým rolovacím kolečkem vám tato bezdrátová myš plné velikosti poskytuje vše, co potřebujete pro produktivní práci, posouvání a další.
Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutí | Ano |
| Klouzavé podložky | UPE |
| Software | Ne |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | 800 - 1500 DPI |
| Typ senzoru | Optický |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 6 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ne |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové 2.4GHz |
| Verze USB | 2.0 |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows, Chrome OS |
| Velikost a Váha | |
| Velikost myši | 111 x 74 x 43 mm |
| Váha myši | 108 g |
Další návrhy











