🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- TRUST myš TM-201 WIRELESS MOUSE ECO, optická, černá
TRUST myš TM-201 WIRELESS MOUSE ECO, optická, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST myš TM-201 WIRELESS MOUSE ECO, optická, černáSkladem 25 ks253 Kč/ ks209 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
TM-201 Silent Wireless Mouse
Compact wireless mouse with silent buttons; made with 83% recycled materials
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| General | |
| Ergonomic design | no |
| Features | |
| Power saving | yes |
| DPI adjustable | yes |
| Silent click | no |
| Gliding pads | UPE |
| Software | no |
| Sensor | |
| DPI | 800,1600 |
| Max. DPI | 1600 DPI |
| Sensor technology | optical |
| Control | |
| Grip type | claw |
| Left-right handed use | right-handed |
| Scroll wheel | yes |
| Trackball | no |
| Horizontal scrolling | no |
| Controls | left, right, mid, right |
| Number of buttons | 4 |
| DPI button | yes |
| On/off button | yes |
| Programmable buttons | no |
| Adjustable weights | no |
| Suitable surface | non-reflective flat surface |
| Connectivity | |
| Connection type | wireless |
| Bluetooth | no |
| USB version | 1.0 |
| Connector type | USB |
| Wireless protocols | RF 2.4GHz |
| Wireless range | 8 m |
| USB receiver included | yes |
| USB receiver storable | yes |
| Gaming | |
| Designed for gaming | no |
| Lighting | |
| Lights | no |
| Input | |
| Power source | battery |
| Compatibility | |
| Compatible Device Types | laptop, pc |
| Compatible Software Platforms | Windows, Mac OS, Chrome OS |
| Size & Weight | |
| Formfactor | compact |
| Total weight | 84 g |
| Depth of main product (in mm) | 40 mm |
| Width of main product (in mm) | 57 mm |
| Height of main product (in mm) | 95 mm |
| Power | |
| Batteries included | yes |
| Rechargeable battery | no |
| Number of batteries | 1 |
| Battery type (AA, AAA, etc.) | AA |
| Battery life (months) | 6 month |
| Wireless transmission power (mW) | 1mW |
Další návrhy











