🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Podložky pod myš
- TRUST podložka pod myš BigFoot XL Mouse Pad with gel pad
TRUST podložka pod myš BigFoot XL Mouse Pad with gel pad
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST podložka pod myš BigFoot XL Mouse Pad with gel padSkladem 21 ks443 Kč/ ks366 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Podložka pod myš BigFoot XL s gélovou podložkou
Mimoriadne veľká ergonomická podložka pod myš s mäkkou gélovou opierkou zápästia
- Podložka pod myš s ergonomickou opierkou zápästia z mäkkého gélu
- Pre pohodlnú polohu ruky, ktorá zabraňuje nadmernému namáhaniu
- Mimoriadne veľký dizajn s využiteľnou plochou 255 x 295 mm
- Optimalizovaná povrchová štruktúra na plynulé ovládanie
- Funguje so všetkými typmi myší
- Protišmykové dno pre väčšiu stabilitu
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Všeobecné | |
| Povrch | soft |
| tvar | vlastné |
| Výška hlavného výrobku | 19 mm |
| Šírka hlavného výrobku | 292 mm |
| Hĺbka hlavného výrobku | 322 mm |
| Celková hmotnosť | 350 g |
| hmotnosť hlavnej jednotky | 350 g |
| Funkcie | |
| Protišmyková ochrana | áno |
| Obojstranné | nie |
| Roll-up | nie |
| Podpora zápästia | áno |
| Charakteristika | |
| Veľkosť (XS-XXXL) | XL |
| hry | |
| navrhnuté na hranie hier | nie |
| osvetlenie | |
| podsvietenie | nie |
| materiály | |
| Material bottom | Guma |
| Materiál vo vnútri | Gél |
| Vrchný materiál | Nylon |
.
Další návrhy










