🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Podložky pod myš
- TRUST podložka pod myš GXT 764 Glide-Flex XXL RGB-illuminated Flexible Mouse Pad
TRUST podložka pod myš GXT 764 Glide-Flex XXL RGB-illuminated Flexible Mouse Pad
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST podložka pod myš GXT 764 Glide-Flex XXL RGB-illuminated Flexible Mouse PadSkladem 14 ks668 Kč/ ks552 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Flexibilná podložka pod myš GXT 764 Glide-Flex XXL s RGB osvetlením
XXL podložka pod myš s osvetlením RGB a optimalizovanou textúrou povrchu pre presné a plynulé ovládanie
- Flexibilný dizajn s pohodlným textilným povrchom
- RGB LED podsvietené okraje, nastaviteľné bez softvéru
- XXL dizajn povrchu (930 x 300 x 3 mm)
- Optimalizované pre všetky nastavenia citlivosti a senzory
- Nekĺzavá gumová základňa1.8 m opletený kábel
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| VŠEOBECNÉ | |
| Číslo položky | 23395 |
| EAN | 8713439233957 |
| Záruka | 2 roky |
| Obsah balenia | XXL podložka pod myš Herná nálepka |
| Výška hlavného výrobku (v mm) | 930 mm |
| Šírka hlavného výrobku (v mm) | 300 mm |
| Hĺbka hlavného výrobku (v mm) | 3 mm |
| Celková hmotnosť | 560 g |
| Hmotnosť hlavnej jednotky | 515 g |
| Tvar | obdĺžnik |
| Povrch | soft |
| FUNKCIE | |
| Protišmyková ochrana | áno |
| Obojstranné | nie |
| Roll-up | áno |
| Podpora zápästia | nie |
| Hrany | osvetlené |
| GAMING | |
| Navrhnuté na hranie hier | áno |
| OSVETLENIE | |
| Podsvietenie | áno |
| CHARAKTERISTIKA | |
| Veľkosť (XS-XXXL) | XXL |
| MATERIÁLY | |
| >Dno materiálu | Guma |
| Vrchný materiál | Polyester |
| KOMPATIBILITA | |
| Podporovaný typ snímača | laser, optické |
.
Další návrhy













