🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Notebooky a Ultrabooky
- Tašky pro notebooky a ultrabooky
- TRUST Pouzdro na notebook 16" Bologna Slim Laptop Bag Eco, zelená
TRUST Pouzdro na notebook 16" Bologna Slim Laptop Bag Eco, zelená
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST Pouzdro na notebook 16" Bologna Slim Laptop Bag Eco, zelenáSkladem 87 ks556 Kč/ ks460 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Bologna Slim Laptop Bag 16" Eco - zelená
Ekologická tenká taška na notebook vyrobená z recyklovaných materiálov PET; pre notebooky do veľkosti 16 palcov
- Pohodlná taška na prenášanie s veľkou priehradkou na notebook do veľkosti 16 palcov (26x37 cm)
- Udržateľná tkanina vyrobená z 11 recyklovaných PET fliaš
- Polstrovaná hlavná priehradka s ultrajemnou podšívkou z mikrovlákna bezpečne pojme váš notebook
- Konštrukcia s horným vkladaním s jednoduchým prístupom k notebooku a dokumentom
- Predné vrecko na zips na drobné príslušenstvo, ako je telefón, nabíjačka a tablet
- Dá sa nosiť za rukoväť alebo odnímateľný, nastaviteľný ramenný popruh
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| typ tašky | prenosná taška |
| počet oddelení | 2 |
| max. veľkosť notebooku | 16" |
| max. hmotnosť | 2.5 kg |
| veľkosť priehradky na notebook (palce) | 16" |
| výška hlavného výrobku (v mm) | 410 mm |
| šírka hlavného výrobku (v mm) | 290 mm |
| hĺbka hlavného výrobku (v mm) | 20 mm |
| celková hmotnosť | 430 g |
| hmotnosť hlavnej jednotky | 404 g |
| Exteriér | |
| typ tkaniny | polyester |
| kolesá vozíka | nie |
| popruh na vozík | áno |
| zipsy | 2 |
| typ otvorenia | topload |
| rukoväť na prenášanie | áno |
| ramenný popruh | áno |
| Odnímateľný ramenný popruh | áno |
| Ramenný popruh s polstrovaním | nie |
| Interiér | |
| polstrovaný priestor na notebook | áno |
| výška priehradky na notebook (mm) | 260 mm |
| priestor rozdeľovač | z adresy |
| šírka priehradky na notebook (mm) | 375 mm |
| hĺbka priestoru pre notebook (mm) | 4 mm |
| Ochrana | |
| typ prípadu | softcase |
| tvrdené dno | nie |
| vodotesné | nie |
| absorpcia nárazov | áno |
| kompatibilita | |
| kompatibilné typy zariadení | notebook |
.
Další návrhy













