🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Reproduktory
- TRUST reproduktor GXT 609 Zoxa RGB Illuminated Speaker Set
TRUST reproduktor GXT 609 Zoxa RGB Illuminated Speaker Set
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST reproduktor GXT 609 Zoxa RGB Illuminated Speaker SetSkladem 7 ks909 Kč/ ks751 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Sada reproduktorov GXT 609 Zoxa RGB s osvetlením
Štýlová súprava stereo reproduktorov s osvetlením RGB a ľahko dostupnými ovládacími prvkami
- Stereo reproduktory so špičkovým výkonom 12 W (6 W RMS)
- Vyberte si zo 6 režimov osvetlenia RGB
- Štýlový, minimalistický dizajn, ktorý sa hodí k moderným stolom
- Ľahko prístupné tlačidlá ovládania hlasitosti a tlačidlo napájania
- Nie je potrebná žiadna zásuvka; zapína sa automaticky pri zapnutí počítača
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Všeobecné | |
| typ reproduktora | 2.0 |
| výška hlavného výrobku | 180 mm |
| šírka hlavného výrobku | 83 mm |
| hĺbka hlavného výrobku | 100 mm |
| celková hmotnosť | 750 g |
| hmotnosť hlavnej jednotky | 750 g |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | káblové pripojenie |
| Dĺžka napájacieho kábla | 140 cm |
| Dĺžka kábla audio kábel | 140 cm |
| Dĺžka kábla satelitný kábel | 90 cm |
| Bluetooth | nie |
| audio | |
| veľkosť ovládača | 40 mm |
| jednotky vodičov | 2 |
| impedancia reproduktora | 4 Ohm |
| Vstupná impedancia | 10000 Ohm |
| zvukový vstup | 3.5 mm |
| zvukový výstup | žiadne |
| pripojenie slúchadiel | nie |
| zabudovaný mikrofón | nie |
| pripojenie mikrofónu | nie |
| výkon (špičkový) | 12 W |
| výstupný výkon (RMS) | 6 W |
| frekvenčná odozva | 20 Hz - 20000 Hz |
| funkcie | |
| nFC | nie |
| telefonovanie bez použitia rúk | nie |
| držiak na statív | nie |
| úspora energie | nie |
| osvetlenie | |
| svetlá | áno |
| typ svetla | RGB LED |
| Ochrana | |
| vodotesné | nie |
| Vstup | |
| Zdroj energie | USB |
| kompatibilita | |
| Kompatibilnétypy zariadení | prenosný počítač, pC |
| Kontrola | |
| Kontrola | režim svetlej farby, zapnutie/vypnutie svetiel, ovládanie hlasitosti |
| diaľkové ovládanie | nie |
| napájanie | |
| odpojiteľný napájací kábel | nie |
| satelity | |
| výška satelitu | 180 mm |
| šírka satelitu | 83 mm |
| Hĺbka satelitu | 100 mm |
| Hmotnosť satelitu | 375 gr |
.
Další návrhy













