🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Reproduktory
- TRUST reproduktor GXT 611 Wezz Illuminated Speaker Set, RGB
TRUST reproduktor GXT 611 Wezz Illuminated Speaker Set, RGB
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST reproduktor GXT 611 Wezz Illuminated Speaker Set, RGBSkladem 3 ks889 Kč/ ks735 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ILLUMINATED 2.0 RGB SPEAKER SET GXT 611 WEZZ
‘See’ the sound with this stylish speaker set featuring pulsating RGB lighting and clear sound
- You’re the boss - An easy-to-reach wired knob lets you adjust power, volume, and lights, so you’re always in complete control.
- Go all-in - Enjoy good-quality audio with 12W peak power (6W RMS) that immerses you in movies, music, games – or whatever else you’re doing.
- USB cool, man - Just plug into a USB port, power up, and start listening – no setup (or power socket) necessary.
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| Type of speaker | 2.0 |
| Power saving | no |
| NFC | no |
| Hands-free phone calls | no |
| Tripod mount | no |
| Special features | RGB |
| Remote control | wired |
| Controls | on/off, volume control, right |
| Connection type | wired |
| Cable length power cable | 180 cm |
| Cable length audio cable | 180 cm |
| Cable length satellite cable | 120 cm |
| Power output (peak) | 12 W |
| Power output (RMS) | 6 W |
| Power output - satellite (RMS) | 3 W |
| Frequency response | 20 Hz - 20000 Hz |
| Driver units | 2 |
| Audio input | 3.5 mm |
| Speaker impedance | 4 Ohm |
| Audio output | None |
| Input impedance | 10 Ohm |
| Headphone connection | no |
| Microphone built-in | no |
| Microphone connection | no |
| Lights | yes |
| Light modes | On/off, Patterns, EQ, Colour |
| Waterproof | no |
| Power cable detachable | no |
| Power source | usb |
| Compatible Device Types | laptop, pc, smartphone, tablet |
| Compatible Consoles | no |
Další návrhy












