🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Reproduktory
- TRUST reproduktory GXT 606 Javv RGB-Illuminated 2.0 Speaker Set, černá
TRUST reproduktory GXT 606 Javv RGB-Illuminated 2.0 Speaker Set, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST reproduktory GXT 606 Javv RGB-Illuminated 2.0 Speaker Set, černáSkladem 14 ks731 Kč/ ks604 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust reproduktory GXT 606B
Kompaktní sada reproduktorů s výrazným designem a RGB LED osvětlením
Malý, ale mocný Javv dokazuje, že ty nejlepší věci přicházejí v malých balíčcích. Se špičkovým výkonem 12 W (6 W RMS) tato kompaktní sada reproduktorů 2.0 nezabere na vašem stole mnoho místa, ale přesto přinese *boom*.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Typ reproduktorů | 2.0 |
| Výkonový výstup | 12 W |
| Frekvence | 160 Hz - 20.000 Hz |
| Velikost řadiče | 60 mm |
| Impedance | 4 Ohm |
| Vlastnosti | |
| Šetření energie | Ne |
| NFC | Ne |
| Připojení | Drátové |
| Délka kabelu | 180 cm |
| Typ konektoru | USB (napájení) 3,5mm (Audio) |
| Osvětlení | |
| Typ osvětlení | LED |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 100 x 78 x 175 mm |
| Váha | 754 g |
Další návrhy










