🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Reproduktory
- TRUST reproduktory GXT 612 CETIC RGB-Illuminated 2.0 Speaker Set, Bluetooth, černá
TRUST reproduktory GXT 612 CETIC RGB-Illuminated 2.0 Speaker Set, Bluetooth, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST reproduktory GXT 612 CETIC RGB-Illuminated 2.0 Speaker Set, Bluetooth, černáSkladem 9 ks1 036 Kč/ ks856 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust reproduktory GXT 612 Cetus
Sada výkonných bezdrátových reproduktorů s Bluetooth a RGB osvětlením
Zažeňte svůj zvukový zážitek se sadou Cetic Bluetooth Speaker. Špičková kvalita hudby nabízí lahůdku pro vaše uši, zatímco dotykově ovládané vícebarevné RGB osvětlení je pastvou pro oči. Díky několika barevným režimům tento reproduktor skutečně posune vaši hudbu na další úroveň!

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Typ reproduktorů | 2.0 |
| Výkonový výstup | 18 W |
| Frekvence | 20 Hz - 20.000 Hz |
| Velikost řadiče | 60 mm |
| Impedance | 2 Ohm |
| Osvětlení | Ano |
| Vlastnosti | |
| Šetření energie | Ne |
| NFC | Ne |
| Připojení | |
| Typ připojení | Drátové |
| Délka kabelu | 180 cm |
| Typ konektoru | USB (napájení) 3,5mm, bluetooth (Audio) |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 105 x 85 x 200 mm |
| Váha | 1138 g |
Další návrhy











