🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Reproduktory
- TRUST Reproduktory Polo Compact 2.0 Speaker Set
TRUST Reproduktory Polo Compact 2.0 Speaker Set
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST Reproduktory Polo Compact 2.0 Speaker SetSkladem 12 ks460 Kč/ ks380 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust Reproduktory Polo 2.0
Kompaktní sada reproduktorů napájená přes USB s čistým zvukem
Udělejte si pořádek A vychutnejte si skvělou kvalitu zvuku se sadou reproduktorů Polo. Kompaktní velikost, tato sada reproduktorů zabere na vašem stole málo místa a je plně napájena přes USB, což znamená, že nemusíte být ani blízko zásuvky!

Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Typ připojení | Drátové |
| Typ konektoru | 3.5mm Jack pro Audio; USB pro napájení |
| Délka kabelu | 130 cm |
| Audio | |
| Reprodukce zvuku | Stereo |
| Audio kanály | 2.0 |
| Výkon | Až 8W; RMS: 4W |
| Frekvenční odezva | 150 Hz - 20.000 Hz |
| Velikost driverů | 40 mm |
| Impedance | 4 Ohm |
| Velikost a váha | |
| Velikost | 74 x 77 x 76 mm |
| Váha | 301 g |
Další návrhy










