🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- IO karty/zařízení, huby a čtečky
- TRUST rozbočovač HALYX, Aluminium 4-Port Mini USB Hub, 10cm
TRUST rozbočovač HALYX, Aluminium 4-Port Mini USB Hub, 10cm
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST rozbočovač HALYX, Aluminium 4-Port Mini USB Hub, 10cmSkladem 79 ks280 Kč/ ks232 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Hliníkový 4-portový mini USB rozbočovač Halyx
Rozbočovač USB na pridanie 4 ďalších portov USB do počítača
- Pridajte 4 štandardné USB 2.0 portov na prenos údajov alebo pripojenie zariadení
- Funguje na každom počítači alebo notebooku s portom USB-A
- Miniatúrne a ľahké, ideálne na cesty
- Robustný a štýlový dizajn s hliníkovým krytom
- Podporuje USB 2.0 (do 480 Mb/s)
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| ukladací kábel | Nie |
| Počet portov USB | 4 |
| Vypínač napájania | Nie |
| Potrebný vodič | Nie |
| výška hlavného výrobku | 96 mm |
| šírka hlavného výrobku | 15 mm |
| hĺbka hlavného výrobku | 7 mm |
| celková hmotnosť | 19 g |
| Hmotnosť hlavnej jednotky | 19 g |
| pripojenie | |
| Dĺžka kábla hlavný kábel | 10 cm |
| Ethernetový port | Nie |
| Verzia USB | 2.0 |
| Rýchlosť USB | 480 Mb/s |
| Hry | |
| Navrhnuté na hranie hier | Nie |
| osvetlenie | |
| Svetlá | Nie |
| Vstup | |
| Zdroj energie | USB |
| Výstup | |
| Typy portov USB A | 4 |
| Napájací adaptér | |
| Napájací adaptér je súčasťou balenia | Nie |
| Kompatibilita | |
| Kompatibilné typy zariadení | notebook, počítač |
| Kompatibilné konzoly | Nie |
| Kompatibilné softvérové platformy | Chrome OS, Mac OS, Widows |
| kontrola | |
| Ukazovatele | Stav pripojenia |
.
Další návrhy













