🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- IO karty/zařízení, huby a čtečky
- TRUST rozbočovač HALYX, Fast USB-C Hub & Card reader
TRUST rozbočovač HALYX, Fast USB-C Hub & Card reader
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST rozbočovač HALYX, Fast USB-C Hub & Card readerSkladem 25 ks559 Kč/ ks462 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Rýchly rozbočovač USB-C a čítačka kariet Halyx
Kompaktný hliníkový 3-portový rozbočovač USB s čítačkou kariet (micro) SD a pripojením USB-C
- Kompaktný a ľahko prenosný
- Odolné puzdro z hliníkového odliatku
- Pripojenie až troch zariadení USB pomocou jedného portu USB-C na notebooku alebo počítači
- Rýchly prenos dát rýchlosťou až 5 Gb/s s rozhraním USB 3.2 Gen 1
- Čítačky kariet SD a micro-SD s prenosovou rýchlosťou až 104 MB/s
- Podpora (micro) SD, SDHC a SDXC do 2 TB
- Vďaka krátkemu káblu USB-C bude váš stôl bez neporiadku
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| ukladací kábel | Nie |
| Počet portov USB | 3 |
| Vypínač napájania | Nie |
| Potrebný vodič | Nie |
| výška hlavného výrobku | 114 mm |
| Šírka hlavného výrobku | 29 mm |
| Hĺbka hlavného výrobku | 10 mm |
| Celková hmotnosť | 46 g |
| Hmotnosť hlavnej jednotky | 46 g |
| systémové požiadavky | - Windows 10 - macOS High Sierra (10.13) alebo vyššia - Chrome OS - Port USB-C |
| Pripojenie | |
| Dĺžka kábla hlavný kábel | 15 cm |
| Verzia USB | 3.2 generácie 1 |
| Vstup | |
| Zdroj energie | USB-C |
| kompatibilita | |
| kompatibilné typy zariadení | notebook, počítač |
| kompatibilné konzoly | pS5, PS4, Xbox One, Xbox Series X |
| kompatibilné softvérové platformy | mac OS, Windows, Chrome OS |
.
Další návrhy













