🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Notebooky a Ultrabooky
- Tašky pro notebooky a ultrabooky
- TRUST Sada brašna na notebook 16" Notebook Bag + Bezdrátová Myš, černá
TRUST Sada brašna na notebook 16" Notebook Bag + Bezdrátová Myš, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST Sada brašna na notebook 16" Notebook Bag + Bezdrátová Myš, černáSkladem 7 ks768 Kč/ ks635 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
TRUST Sada Taška na notebook + myš Bologna černá
Ekologická sada brašny na 16” notebook s tichou bezdrátovou myší, obě vyrobené z recyklovaných materiálů

Specifikace
| Brašna | |
|---|---|
| Velikost notebooku | až 16" |
| Myš | |
| Vlastnosti | |
| Tiché kliknutí | Ano |
| Šetření energie | Ano |
| Klouzavé podložky | UPE |
| Software | Ne |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | 800, 1600 |
| Typ senzoru | Optický |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 4 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ne |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové |
| Bluetooth | Ne |
| USB | 1.0 |
| Wireless protokoly | RF 2.4GHz |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 40 x 57 x 95 mm |
| Váha | 84 g |
Další návrhy













