🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- TRUST set podložka + myš GXT 112 FELOX, bezdrátová myš, USB
TRUST set podložka + myš GXT 112 FELOX, bezdrátová myš, USB
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST set podložka + myš GXT 112 FELOX, bezdrátová myš, USBSkladem 21 ks642 Kč/ ks530 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust Set Myš+Podložka pod myš, GXT 112 FELOX
Sada bezdrátové podsvícené herní myši a podložky pod myš s hladkým povrchem

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutí | Ne |
| Klouzavé podložky | UPE |
| Software | Ne |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | 800, 1600, 3200, 4800 |
| Typ senzoru | Optický |
| Model senzoru | PAW3212 |
| Zrychlení | 10 G |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 6 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ne |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové |
| Bluetooth | Ne |
| USB verze | 2.0 |
| Bezdrátové protokoly | RF 2.4GHz |
| Osvětlení | |
| Světla | Ano |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 131 x 70 x 42 mm |
| Váha | 92 g |
Další návrhy













