🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

TRUST sluchátka AYDA Max, 3.5mm Jack, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST sluchátka AYDA Max, 3.5mm Jack, černáSkladem 17 ks558 Kč/ ks461 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust Ayda Max
S náhlavní soupravou Ayda Max se můžete na schůzky ponořit s naprostým pohodlím. Díky ovladači hlasitosti na uchu a flexibilnímu mikrofonu s možností vypnutí zvuku budete mít k dispozici všechny ovládací prvky, které potřebujete, abyste ze svých online schůzek a konferenčních hovorů vytěžili maximum.
Doby, kdy pracovní sluchátka tlačila hlavu, jsou dávno pryč - užijte si celodenní pohodlí s touto náhlavní soupravou navrženou s ohledem na vás. Díky pohodlnému provedení přes uši, polstrovanému hlavovému mostu a snadno čistitelným náušníkům z PU kůže je Ayda Max ideální pro videohovory!

Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Typ připojení | Drátové |
| Typ konektoru | 3.5mm Jack |
| Délka kabelu | 180 cm |
| Audio | |
| Velikost řadičů | 40mm |
| Reprodukce zvuku | Stereo |
| Audio kanály | 2.0 |
| Frekvenční odezva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Citlivost | 95 dB |
| Úroveň akustického tlaku | 90 dB |
| Mikrofon | Ano |
| Velikost a váha | |
| Velikost | 190 x 160 x 80 mm |
| Váha | 167 g |














