🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

TRUST sluchátka GXT 406 Pine, špunty, 3.5mm Jack, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST sluchátka GXT 406 Pine, špunty, 3.5mm Jack, černáSkladem 13 ks765 Kč/ ks633 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust GXT 406 Pine
Multiplatformní sluchátka se dvěma mikrofony a ovládáním na kabelu pro bezproblémové hraní her
Ponořte se do výjimečného zvuku se sluchátky Pine Gaming Earphones se třemi 6mm měniči na náušník pro čistý a silný zvuk. Tato sluchátka jsou ideální pro hraní na PC, PlayStation, Xboxu, Switchi nebo jakémkoli 3,5mm zařízení.

Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Typ připojení | Drátové |
| Typ konektoru | 3.5mm Jack |
| Délka kabelu | 120 cm |
| Audio | |
| Reprodukce zvuku | Stereo |
| Velikost měničů | 6 mm |
| Audio kanály | 2.0 |
| Frekvenční odezva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Citlivost | 96 dB |
| Mikrofon | Ano |
| Váha | |
| Váha | 22 g |












