🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

TRUST sluchátka GXT 409 Oxxie, špunty, Bluetooth, RF 2.4GHz, USB-C Přijímač, bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST sluchátka GXT 409 Oxxie, špunty, Bluetooth, RF 2.4GHz, USB-C Přijímač, bíláSkladem 13 ks1 274 Kč/ ks1 053 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust GXT 409 Oxxie
Bezdrátová herní sluchátka bez zpoždění, ideální pro každou herní seanci
S bezdrátovými herními sluchátky Oxxie uslyšíte veškerou akci okamžitě. Spolehlivé herní bezdrátové připojení s nízkou latencí 2,4 GHz prostřednictvím přijímače USB-C vám zajistí skvělý herní zážitek bez přerušení.

Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Typ připojení | Bezdrátové |
| RF 2.4GHz | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Audio | |
| Reprodukce zvuku | Stereo |
| Velikost měničů | 10 mm |
| Audio kanály | 2.0 |
| Frekvenční odezva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Mikrofon | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 60 x 56 x 29 mm |
| Váha | 44 g |











