🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

TRUST sluchátka Nouna Kids Headphones, Modrá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST sluchátka Nouna Kids Headphones, ModráSkladem 8 ks380 Kč/ ks314 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust Nouna kids
Pohodlná, přizpůsobitelná dětská sluchátka s barevným designem a omezením hlasitosti

Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Typ připojení | Drátové |
| Typ konektoru | 3.5 mm |
| Audio | |
| Reprodukce zvuku | Stereo |
| Audio kanály | 2.0 |
| Frekvenční odezva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Velikost driveru | 40 mm |
| Citlivost | 92 dB |
| Velikost a váha | |
| Velikost | 197 x 172 x 65 mm |
| Váha | 112 g |














