🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

TRUST sluchátka s mikrofonem Ayda PC headset, USB, EKO Produkt, Noise-Cancelling
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST sluchátka s mikrofonem Ayda PC headset, USB, EKO Produkt, Noise-CancellingSkladem 18 ks815 Kč/ ks673 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust Ayda Headset
Lehká USB PC sluchátka s mikrofonem s potlačením hluku a nastavitelným sluchátkovým páskem
Zajistěte, aby vaše nápady byly vždy slyšet s náhlavní soupravou Ayda. Díky mikrofonu s potlačením šumu tato náhlavní souprava odstraňuje rušivý hluk na pozadí a zajišťuje, že váš hlas bude přijímán hlasitě a čistě.

Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Typ připojení | Drátové |
| Typ konektoru | USB-A |
| Délka kabelu | 180 cm |
| Audio | |
| Reprodukce zvuku | Stereo |
| Audio kanály | 2.0 |
| Frekvenční odezva | 20 Hz - 20.000 Hz |
| Velikost driveru | 40 mm |
| Mikrofon | |
| Vzor sběru | Všesměrový |
| Potlačení ozvěny/šumu/okolí | Ano |
| Velikost a váha | |
| Velikost | 170 x 155 x 65 mm |
| Váha | 141 g |












