🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

TRUST Sluchátka s mikrofonem HS-201, USB, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST Sluchátka s mikrofonem HS-201, USB, černáSkladem 19 ks556 Kč/ ks460 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust HS-201
Lehká USB náhlavní souprava do uší s měkkými náušníky a nastavitelným hlavovým mostem
Ponořte se na schůzky s naprostou pohodlností s náhlavní soupravou Ayda USB Headset. Spolu s otočným ovladačem hlasitosti na uchu a odklápěcím mikrofonem budete mít všechny ovládací prvky, které potřebujete, abyste ze svých online schůzek a videohovorů vytěžili maximum.

Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Typ připojení | Drátové |
| Typ konektoru | USB |
| Audio | |
| Reprodukce zvuku | Stereo |
| Audio kanály | 2.0 |
| Velikost driverů | 40 mm |
| Mikrofon | Ano |
| Velikost a váha | |
| Velikost | 170 x 155 x 65 mm |
| Váha | 147 g |











