🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

TRUST sluchátka Yavi, Bluetooth, špunty, fialová
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST sluchátka Yavi, Bluetooth, špunty, fialováSkladem 6 ks690 Kč/ ks570 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust Yavi
Pohodlná bezdrátová sluchátka Bluetooth s mikrofony s potlačením hluku

Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Typ připojení | Bluetooth |
| Audio | |
| Reprodukce zvuku | Stereo |
| Audio kanály | 2.0 |
| Frekvenční odezva | 20 Hz - 20.000 Hz |
| Velikost driveru | 12 mm |
| Audio kodek | SBC |
| Úroveň akustického tlaku | 100 dB |
| Mikrofon | Ano |
| Velikost a váha | |
| Velikost | 64 x 48 x 26 mm |
| Váha | 36 g |











