🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Notebooky a Ultrabooky
- Příslušenství k notebookům a ultrabookům
- TRUST stojan na notebook Exto Laptop Cooling Stand Eco, šedá
TRUST stojan na notebook Exto Laptop Cooling Stand Eco, šedá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST stojan na notebook Exto Laptop Cooling Stand Eco, šedáSkladem 23 ks820 Kč/ ks678 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
EXTO LAPTOP COOLING STAND ECO
Stylish aluminium laptop cooling stand with large 180mm fan and adjustable height
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| Max. lift height | 14.5 cm |
| Fan included | yes |
| Extra USB port | yes |
| Foldable | no |
| Anti-skid | yes |
| Number of fans | 1 |
| Noise level (range) | 30 - 35 dBA |
| Rotation speed | 650 RPM |
| Air flow | 87 CFM |
| Bearing type | Sleeve |
| Cable included | USB-A to USB-A 50 cm |
| Lights | no |
| Adjustable height | yes |
| Height adjustment (steps) | 8 steps |
| Main material | ABS Aluminum |
| Power source | USB |
| Max. laptop size | 16" |
| Max. weight | 2.5 kg |
| Compatible Device Types | laptop |
| Fan size | 180 cm |
| Total weight | 630 g |
| Weight of main unit | 630 g |
| Depth of main product | 255 mm |
| Width of main product | 350 mm |
| Height of main product | 25 mm |
| Plastic material | rABS |
| Sustainability method | PCR |
| Recycled content % | 90 % |











