🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Notebooky a Ultrabooky
- Tašky pro notebooky a ultrabooky
- TRUST Taška na notebook 16" Lisboa Bag - modrá
TRUST Taška na notebook 16" Lisboa Bag - modrá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST Taška na notebook 16" Lisboa Bag - modráSkladem 18 ks668 Kč/ ks552 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust Taška Lisboa 16"
Odolná taška na notebook pro notebooky do 16"
Lisboa může vypadat jen jako profesionální taška na notebook, ale je to mnohem víc. Díky tkanině vyrobené z 8 recyklovaných PET lahví vám tato taška pomůže dostat váš notebook tam, kde má být, a zároveň pomůžete planetě.
Notebooky jsou vzácným nákladem, a tak s nimi Lisabon zachází. Vhodné pro notebooky až do 16”, jeho nárazuvzdorná polstrovaná přihrádka na notebook zajistí, že vaše cenné zařízení bude od A do B tak bezpečné, jak jen může být.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Počet kapes | 2 |
| Materiál | POM, RPET Polyester, RPET twill polyester |
| Maximální velikost Notebooku | 15,6" |
| Vlastnosti | |
| Voděodolnost | Ano |
| Nárazuvzdorná | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 305 x 60 x 400 mm |
| Objem | 21 l |
| Váha | 512 g |
Další návrhy











