🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- TRUST vertikální myš Verto bezdrátová ergonomická myš, USB, bílá
TRUST vertikální myš Verto bezdrátová ergonomická myš, USB, bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST vertikální myš Verto bezdrátová ergonomická myš, USB, bíláSkladem 37 ks747 Kč/ ks617 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
TRUST Verto bezdrátová vertikální myš
Bezdrátová myš s ergonomickým vertikálním designem pro snížení namáhání paží a zápěstí
Vše přírodní
Ergonomická myš Verto Wireless Ergonomic Mouse umístí vaši paži a zápěstí do přirozené 60stupňové polohy, což snižuje namáhání paže a zápěstí – takže můžete pracovat pohodlněji a produktivněji.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Šetření energie | Ano |
| Tiché kliknutí | Ne |
| Klouzavé podložky | Teflon |
| Software | Ne |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | 800, 1200, 1600 |
| Typ senzoru | Optický |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 6 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ne |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové |
| Bluetooth | Ne |
| USB | 2.0 |
| Bezdrátové protokoly | RF 2,4 GHz |
| Bezdrátový dosah | 10 m |
| USB přijímač součástí | Ano |
| USB přijímač je možné uložit | Ano |
| Napájení | |
| Baterie jsou součástí balení | Ano |
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie (AA, AAA atd.) | AAA |
| Výdrž baterie | 5 měsíců |
| Výkon bezdrátového přenosu | 0 mW |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 75 x 63 x 120 mm |
| Váha | 89 g |
Další návrhy













