🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- TRUST vertikální myš Verto ergonomická myš, USB, bílá
TRUST vertikální myš Verto ergonomická myš, USB, bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST vertikální myš Verto ergonomická myš, USB, bíláSkladem 56 ks559 Kč/ ks462 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
TRUST Verto vertikální myš
Myš s ergonomickým vertikálním designem pro snížení namáhání paže a zápěstí
Komfort další úrovně
Lehký design a opěrka palce dále zlepšují pohodlí, zatímco pogumování zlepšuje přilnavost a odolnost – udrží vás soustředění a výkonní.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutí | Ne |
| Klouzavé podložky | Teflon |
| Software | Ne |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | 1000, 1600 |
| Typ senzoru | Optický |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 6 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ne |
| Připojení | |
| Typ připojení | Drátové |
| Bluetooth | Ne |
| USB | 2.0 |
| Délka kabelu | 150 cm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 75 x 63 x 120 mm |
| Váha | 148 g |
Další návrhy













