🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Herní svět a příslušenství
- Herní příslušenství
- TRUST Volant GXT 289 MOVI
TRUST Volant GXT 289 MOVI
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST Volant GXT 289 MOVISkladem 3 ks2 808 Kč/ ks2 321 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust Movi GXT 289 Movi
Závodní volant s vibrační odezvou a pedály pro realistický zážitek ze závodění
S volantem Movi Racing Wheel si zahrajete závodní hry jako nikdy předtím. Tento volant je vhodný pro hraní na PC a konzolích (Xbox Series X/S, Switch a PS4) a umožní vám zažít skutečné závodění v pohodlí vašeho herního pokoje!

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Průměr volantu | 10 " |
| Připojení | drátové |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Konektor | USB-A |
| Počet tlačítek | 25 |
| Úhel otočení | 270° |
| Kompatibilita | PC Konzole: Nintendo Switch, Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One X, Xbox One S, Xbox One, PS4, PS4 Original, PS4 Pro, PS4 Slim |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 435 x 282 x 217 mm |
| Váha | 3160 g |
Co je v krabici
1x Pedály
2x Úchytky pro volant
Další návrhy













