🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- WEB kamery
- TRUST webkamera TAXON QHD WEBCAM ECO
TRUST webkamera TAXON QHD WEBCAM ECO
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST webkamera TAXON QHD WEBCAM ECOSkladem 7 ks1 548 Kč/ ks1 279 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Taxon Webová kamera QHD
Vysoce kvalitní 2K QHD webová kamera s automatickým ostřením, duálními mikrofony a privátním filtrem

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Rozlišení senzoru | 2560x1440 |
| Připojení | USB 2.0 |
| Maximální snímková frekvence | 30 fps |
| Diagonální zorné pole | 92° |
| Vlastnosti | |
| Automatické vyvážení bílé | Ano |
| Sledování obličeje | Ne |
| Široký úhel | Ano |
| Autofokus | Ano |
| Režim soukromí | Ano |
| Audio | |
| Vestavěný mikrofon | Ano |
| Typ mikrofonu | Duální |
| Citlivost | 56 dB |
| Kompatibilita | |
| Zařízení | Laptop, PC |
| OS | Windows, MacOS |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 90 x 65 x 50 mm |
| Váha | 85 g |
Další návrhy











