🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- WEB kamery
- TRUST webkamera TW-200 FULL HD WEBCAM, USB 2.0
TRUST webkamera TW-200 FULL HD WEBCAM, USB 2.0
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST webkamera TW-200 FULL HD WEBCAM, USB 2.0Skladem 8 ks1 022 Kč/ ks845 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust webcam TW 200
Webová kamera 1080p Full HD se širokoúhlým objektivem, dálkovým mikrofonem a filtrem ochrany soukromí
Užijte si plné rozlišení 1080p se skleněnou čočkou s pevným ohniskem, která zajistí, že budete vždy středem pozornosti. Mezitím automatické vyvážení bílé a korekce světla vždy zobrazí vám (a vašemu pokoji) skutečné barvy.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Redukce hluku | Ne |
| Software | Ne |
| Mikrofón | Ano |
| Technické Specifikace | |
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Délka kabelu | 150 cm |
| Citlivost mikrofonu | 26 dB |
| Obraz | |
| Maximální fps | 30 fps |
| Rozlišení | 1920 x 1080 |
| Zorné pole | 70°; Diagonálně 84° |
| Funkce | Automatické vyvážení bílé: Ano Automatické osvětlení: Ano Sledování obličeje: Ne Automatické zaostřování. Ano Typ přiblížení: Digitální Režim soukromí: Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 91 x 63 x 54 mm |
| Váha | 117 g |
Další návrhy










