🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- WEB kamery
- TRUST webkamera TW-250 QHD WEBCAM, USB 2.0
TRUST webkamera TW-250 QHD WEBCAM, USB 2.0
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST webkamera TW-250 QHD WEBCAM, USB 2.0Skladem 8 ks1 662 Kč/ ks1 374 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust webcam TW 250
Vysoce kvalitní 2K QHD webová kamera s automatickým ostřením, duálními mikrofony a privátním filtrem
TW-250 nabízí rozlišení 2K QHD (1440p) pro ostřejší a jasnější video a navíc širokoúhlou skleněnou čočku s automatickým ostřením, která jasně zachytí více lidí a více z vašeho okolí.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Software | Ne |
| Mikrofón | Ano |
| Technické Specifikace | |
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Délka kabelu | 180 cm |
| Citlivost mikrofonu | 56 dB |
| Obraz | |
| Maximální fps | 30 fps |
| Rozlišení | 2560 x 1440 |
| Zorné pole | Diagonálně 92° |
| Funkce | Automatické vyvážení bílé: Ano Sledování obličeje: Ne Automatické zaostřování. Ano Režim soukromí: Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 90 x 65 x 50 mm |
| Váha | 127 g |
Další návrhy










